Inside

All Time Top 50 News

लौ चिनौं एनआरएन अमेरिकाको ३० पदकालागि ७३ अनुहार, आईसिसी पदका ७ उम्मेद्वार अयोग्य ठहर, घोषणापत्र र प्रचार सामग्री कस्ता छन् ? अप्रिल १६-२० तारिख बिच अनलाईन मतदान हुँदै PDF Print E-mail
Share
User Rating: / 0
PoorBest 
Written by Pradeep Pariyar Thapa Magar   
Saturday, 11 April 2015 03:49
Article Index
लौ चिनौं एनआरएन अमेरिकाको ३० पदकालागि ७३ अनुहार, आईसिसी पदका ७ उम्मेद्वार अयोग्य ठहर, घोषणापत्र र प्रचार सामग्री कस्ता छन् ? अप्रिल १६-२० तारिख बिच अनलाईन मतदान हुँदै
NRN USA Candidates e-posters 2015: Part-I
NRN USA Candidates e-posters 2015: Part-II
NRN USA Candidates e-posters 2015: Part-III
NRN USA Candidates e-posters 2015: Part-III
All Pages

Don't miss: Online voting: April 16-20, 2015
Exclusive: 73 photos, 220 election e-posters:
न्यू योर्क- दश हजार ७७३ साधारण सदस्य रहेको एनआरएन अमेरिकाको अप्रिल १६-२० तारिख बिच अनलाईन मतदान हुँदैछ । निर्वाचनमा राश्ट्रिय समिती र आईसिसी प्रतिनिधिको ३० पदकालागि ७३ जना अमेरिकि नेपाली एनआरएन अगुवाहरुले प्रतिस्पर्धा गर्दैछन् । जसमध्ये राश्ट्रिय अध्यक्ष पदकालागि ६ जना अगुवाहरु क्रमश: दुर्गाप्रशाद दाहाल (CA), गणेश कुवर (MD), डा. केशब पौडेल (MN), नगेन्द्रनाथ पौडेल (MD), रमा सिंह (NC) र श्री पराजुली (NY) बिच भिडन्त हुँदैछ । उता अमेरिकाबाट आईसिसीमा प्रतिनिधित्व गर्ने ५ आईसिसी पदकालागि खडा भएका १३ जना उम्मेद्वार मध्ये ७ जना अयोग्य ठहरिएका छन् भने बाँकी ६ जनाबिच प्रतिस्पर्धा हुने छ । राश्ट्रिय समितिमा मिडिया कोअर्डिनेटर सर्बज्ञ वाग्ले (CA) युथ कोअर्डिनेटर बर्षा मोक्तान तामाङ (PA) र महिला राधा पौडेल (TN) निर्बिरोध बिजयी भएकाछन् । त्यसैगरी, १०० जना सदस्य भएको राज्यमा राज्य च्याप्टर समिती गठन गर्ने बिधानमा ब्याबस्था भएको भएपनि १५ वटा राज्यबाट मात्र उम्मेद्वारी परेको छ । उम्मेद्वारी परेका १५ राज्य च्याप्टरहरु मध्ये टेक्सास राज्य बाहेक अन्य सबै च्याप्टर प्रेसिडेन्टहरु निर्बिरोध बिजयी भएकाछन् भने अन्य च्याप्टर पदहरुमा पनि अधिकांश निर्बिरोध बिजयी भएकाछन् ।


Presidential candidates: National President: Durga Prasad Dahal (CA), Ganesh Kunwar (MD, Dr. Keshab Paudel (NM), Nagendra Nath Paudel (MD), Rama Singh (NC) & Shree Parasad Parajuli (NY). Senior VP candidates: Bishwa B Shah (NY), Krishna Pokhrel (NY), Neden Dongla Sherpa (NY), Shiva Bista (VA). VP candidates: Bal Ram Thapa (CA), Bandana Koirala (NY), Dilli Ram Bhattarai (CA), Gopendra Raj Bhattrai (IN), Gyandip Lama (CA), Mohan Mahadatta Timilsina (GA), Mohan Thapa (MD), Rabina Thapa (MD), Sanjeev K Shrestha (NJ), Ram C Pokhrel (TX), Sita Kharel (NY) & Uma K. Thapa (CA). General Secretary candidates: Kunti Thapa (NY), Til B Shrestha (NY). Secretary candidates: Netra Prasad Pandey (TX), Rajesh Sapkota (NY), Shankar Khadka (CA). Joint Secretary candidates: Prakash Basnet (NY), Pushpalata K. Bhandari (TX) & Sangita Lamsal Siwakoti (CA). Treasurer candidates: Bedraj Basnet (TX), Prashanna Sangroula (TX). Joint Treasurer: Prakash Sapkota (CO), Rabin Raj Bajracharya (NY). Media Coordinator candidate: Sarbagya Wagle (CA). Public Relation Officer and Spoke Person candidate: Laxmi Bajgain (CT), Ram Prasad Kharel (NY). Youth Coordinatorcandidate: Barsha Moktan (PA). Women Coordinator candidate: Radha Poudel (TN). Board of Directors: Binaya Aryal (NC), Bindu Niroula (Sapkota) (CA), Binod Kumar Tiwari (CA), Bishnu Man Pradhan (NY), Gobinda Shrestha (GA), Goma Sen (NY), Harish Chandra Hamal (NY), Kemika Bhandari Poudel (MD), Maheshwar Pant (MA), Meena K Shrestha (NY), Board of Directors: Mohan B Gyawali Chhetri (NY), Narayan P Bhatta (MI), Navaraj Shrestha (CO), Parshuram Bhandari (VA), Raju K Basnet (TX), Ritu Barna Bhandari (NY), Satendra Shah (NJ), Surya (Sal) Lamsal (NY), Shiva Raj Poudel (MD), Sita Uprety Prasai (CA), Sushil Regmi (MD).

को, कस्का बिरुद्ध भिड्दैछन् ?

राश्ट्रिय समितीको वरिस्ठ उपाध्यक्ष १ पदकालागि बिश्व शाह (NY), कृष्ण पोख्रेल (NY), नेदेन दोङ्ला शेर्पा (NY) र शिव बिस्ट (VA) प्रतिस्पर्धी रहेकाछन् ।

क्षेत्रिय उपाध्यक्ष ४ पदकालागि १२ जना प्रतिस्पर्धामा उत्रेकाछन्- बलराम थापा (CA), बन्दना कोईराला (NY), दिल्लिराम भट्टराई (CA), गोपेन्द्राराअज भट्टराई (IN), ज्ञान्दीप लामा (CA), मोहन महादत्त तिमील्सिना (GA), मोहन थापा (MD), रबिना थापा (MD), सन्जिबकुमार श्रेष्ठ (NJ), रामचन्द्र पोख्रेल (TX), सिता खरेल (NY) र उमा कार्की थापा (CA) ।



राश्ट्रिय महासचिब १ पदकालागि तिल (तिलक) बहादुर श्रेष्ठ (NY) र कुन्ती थापा (NY) प्रतिस्पर्धामा छन् भने सचिब १ पदकालागि नेत्रप्रशाद पान्डे (TX), राजेश सापकोटा (NY) र शंकर खड्का (CA) उठेकाछन् । त्यसैगरी, सह-सचिब १ पदकालागि प्रकाश बस्नेत (NY), पुष्पलता भन्डारी (TX) र संगिता लम्साल सिवाकोटी (CA) ले उम्मेद्वारी दिएकाछन् ।

उता राश्ट्रिय कोशाध्यक्ष १ पदकालागि बेदराज बस्नेत (TX) र प्रशन्न संग्रौला (TX) भिडन्तमा उत्रेकाछन् भने सह-कोशाध्यक्ष १ पदकालागि प्रकाश साप्कोटा (CO) र रबिनराज बज्राचार्य (NY) प्रतिस्पर्धी छन् । पब्लिक रिलेशन तथा स्पोक्सपर्सान १ पदकालागि लक्ष्मी बजगाई (CT) र राम प्रशाद खरेल (NY) प्रतिस्पर्धी रहेकाछन् ।

त्यसैगरी, राश्ट्रिय बोर्ड अफ डाइरेक्टर १० पदकालागि २१ जना प्रतिस्पर्धीहरु छन्, ति हुन्- बिनय अर्याल (NC), बिन्दु निरौला सापकोटा (CA), बिनोदकुमार तिवारी (CA), बिष्णुमान प्रधान (NY), गोबिन्द श्रेष्ठ (GA), गोमा सेन (NY), हरिशचन्द्र हमाल (NY), केमिका भन्डारी पौडेल (MD), महेश्वर पन्त (MA), मीनाकुमारी श्रेष्ठ (NY), मोहनबहादुर ज्ञवाली (NY), नारायण भट्ट (MI), नवराज श्रेष्ठ (CO), पर्शुराम भन्डारी (VA), राजुकुमार बस्नेत (TX), रितु बर्ण भन्डारी (NY), सतेन्द्र शाह (NJ), सुर्य (सल) लम्साल (NY), शिवराज पौडेल (MD), सिता उप्रेती प्रसाईइ (CA) र सुशिल रेग्मी (MD) ।

आईसिसी पदका ७ उम्मेद्वार अयोग्य ठहर

गैर आवासीय नेपाली संघ अन्तरराश्टृय समन्बय समिती (आईसिसि) को बिधानअनुसार आईसिसी सदस्यमा उम्मेद्वार हुन राश्टृय समितिमा एक कार्यकाल पूरा गरेको हुनु पर्ने बिधानको ब्याख्या आईसिसी बिधान समितिले गरेको र उक्त बिधानअनुसार राश्टृय निर्वाचन आयोगले निर्वाचन गर्नु पर्ने बाध्यात्मक अवस्थाको कारण यस अघी एनआरएन अमेरिकाको राश्टृय समितिमा एक कार्यकाल पदमा रही कार्य नगरेको कारण उम्मेद्वारहरु घनप्रशाद दबाडी (CA), पुरुषहोत्तम ढकाल (CA), राजेश कर्माचार्य (NY) सुनिता शर्मा (NY) सानुबाबु सिलवाल (NC) सुनीलकुमार शाह (NY) र सन्जिब सापकोटा (GA) को उम्मेद्वारी धारापमा परेको छ । यसको आधिकारिक निर्णय निर्वाचन आयोगले गर्नु बाँकी छ ।



तर अमेरिकाबाट प्रतिनिधित्व गर्ने आईसिसी ५ पदकालागि एक पटक राश्टृय समितिमा पदमा रही कार्यकाल पूरा गरेका भाग्यमानी उम्मेद्वारहरु डा. बिनोद शाह (NY), बिष्णुहरी धौराली (MA), छिरिङ राप्के लामा (NY) दिलबहादुर श्रेष्ठ (CA) नबिन शेरचन (NY), र नारायण गुरुङ (OR) बिच प्रस्तिस्पर्धा हुने छ ।



राज्य च्याप्टर समितीहरुमा अधिकांश निर्बिरोध बिजयी

त्यसैगरी, १०० जना सदस्य भएको राज्यमा राज्य च्याप्टर समिती गठन गर्ने बिधानमा ब्याबस्था भएकोमा २१ राज्यमा १०० जना भन्दाबेशी सदस्य संख्या रहेको भएपनि १५ वटा राज्यबाट मात्र उम्मेद्वारी परेको छ । उम्मेद्वारी परेका १५ राज्य च्याप्टरहरु मध्ये टेक्सास राज्यबाहेक अन्य सबै च्याप्टर प्रेसिडेन्टहरु निर्बिरोध बिजयी भएकाछन् भने अन्य च्याप्टर पदहरुमा पनि अधिकांश निर्बिरोध बिजयी भएकाछन् ।

-Pradeep Thapa Magar in New York. Comments? 917-570-1098. Or, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

राज्य च्याप्टर समितीहरुको पूरा बिबरणकालागि तल तालिका हेर्नुहोस्:

Name of State candidates    State    Contesting Position    Voting Result

California

Purna Chandra Baniya    State    California    State President    Won/Unopposed
Ram Babu Pandey    State    California    State Vice President    Won/Unopposed
Surendra P Malla    State    California    State Secretary    Won/Unopposed
Pramod Joshi    State    California    State Treasurer    Won/Unopposed
Youba Raj Bhatta    State    California    State Youth Coordinator    Won/Unopposed
Mangal Laxmi Maharjan    State    California    State Women Coordinator    Won/Unopposed
Tulasi Prasad Chaulagain    State    California    State Engineer Director    Won/Unopposed
Draupadi Bhatta    State    California    State Education Director    Won/Unopposed
Surendra Adhikari    State    California    State Business Development Director    Won/Unopposed

Colorado

Bashu Dev Khanal    State    Colorado    State President    Won/Unopposed
Birendra Adhikari    State    Colorado    State Secretary    Won/Unopposed
Bikal Parajuli    State    Colorado    State Computer Science Director    Won/Unopposed

Connecticut

Ram Prasad Ojha    State    Connecticut    State President    Won/Unopposed

Illinois

Suman Wosti    State    Illinois    State President    Won/Unopposed
Moham Paudel    State    Illinois    State Vice President    Won/Unopposed
Satya N Chaudhary    State    Illinois    State Secretary    Won/Unopposed
Ishwori Pathak    State    Illinois    State Treasurer    Won/Unopposed
Ichchhya Neupane    State    Illinois    State Women Coordinator    Won/Unopposed
Binod P Shah    State    Illinois    State Engineer Director    Won/Unopposed
Bijay P Regmi    State    Illinois    State Physician Director    Won/Unopposed
Bijay Maharjan    State    Illinois    State Computer Science Director    Won/Unopposed
Bikram Thapa    State    Illinois    State Education Director    Won/Unopposed
Dal B Shrestha    State    Illinois    State Director/Officer    
Nirmal Bhattarai    State    Illinois    State Director/Officer    

Maryland

Jedu N Pokharel    State    Maryland    State President    Won/Unopposed

Massachusetts

Bishnu K Karki    State    Massachusetts    State President    Won/Unopposed
Trishna Sharma    State    Massachusetts    State Vice President    Won/Unopposed
Khagendra Raj Regmi    State    Massachusetts    State Secretary    Won/Unopposed
Samanta S. Bajracharya    State    Massachusetts    State Treasurer    Won/Unopposed
Mahesh Subedi    State    Massachusetts    State Youth Coordinator    Won/Unopposed
Sarita P Neopane    State    Massachusetts    State Women Coordinator    Won/Unopposed
Chandra Bahadur Malla    State    Massachusetts    State Education Director    Won/Unopposed
Kiran Kumar Khadka    State    Massachusetts    State Engineer Director    Won/Unopposed
Hemanta Bahadur Chhetri    State    Massachusetts    State Computer Science Director    Won/Unopposed
Chandra D Mandal    State    Massachusetts    State Business Development Director    Won/Unopposed

Michigan

Jagan Shrestha    State    Michigan    State President    Won/Unopposed
Punney B Parajuli    State    Michigan    State Vice President    Won/Unopposed
Saroj Parajuli    State    Michigan    State Secretary    Won/Unopposed
Chhabi    State    Michigan    State Treasurer    Won/Unopposed
Ram K Bhatta    State    Michigan    State Youth Coordinator    Won/Unopposed
Ambika Ghimire    State    Michigan    State Women Coordinator    Won/Unopposed
Ashok Karki    State    Michigan    State Education Director    Won/Unopposed
Ganesh M Bhandari    State    Michigan    State Engineer Director    Won/Unopposed
Subarna Shrestha    State    Michigan    State Physician Director    Won/Unopposed
Hari Prasad Pandey    State    Michigan    State Computer Science Director    Won/Unopposed
Bhupendra Dhakal    State    Michigan    State Business Development Director    Won/Unopposed

New Hampshire

Ishwori P. Bhatta    State    New Hampshire    State President    Won/Unopposed
Dambar Bahadur Kadariya    State    New Hampshire    State Vice President    Won/Unopposed
Surendra Dev Acharya    State    New Hampshire    State Secretary    Won/Unopposed
Mukti Narayan Rai    State    New Hampshire    State Treasurer    Won/Unopposed
Madhab Gurung    State    New Hampshire    State Youth Coordinator    Won/Unopposed

New Jersey

Mukunda Ojha    State    New Jersey    State President    Won/Unopposed

New York

Temba N Lama    State    New York    State President    Won/Unopposed
Pradip Shrestha    State    New York    State Vice President    Won/Unopposed
Ram Hari Adhikari    State    New York    State Secretary    Won/Unopposed
Nilam Khadka    State    New York    State Treasurer    Won/Unopposed
Somnath Humagain    State    New York    State Youth Coordinator    Won/Unopposed
Punam Rana Magar    State    New York    State Women Coordinator    Won/Unopposed
Bijay Maharjan    State    New York    State Computer Science Director    Won/Unopposed
Anil Limbu    State    New York    State Business Development Director    Won/Unopposed
Deepak Kumar Pradhan    State    New York    State Education Director    Won/Unopposed

New Mexico

Ananda Regmi    State    New Mexico    State President    Won/Unopposed

North Carolina

Rewoti Raj Adhikari    State    North Carolina    State President    Won/Unopposed

Oregon

Diwakar Maharjan    State    Oregon    State President    Won/Unopposed
Daya Ratna Shakya    State    Oregon    State Vice President    Won/Unopposed
Sunil Raj Karnikar    State    Oregon    State Secretary    Won/Unopposed
Jitendra Bajracharya    State    Oregon    State Treasurer    Won/Unopposed
Pradeep Bajracharya    State    Oregon    State Director/Officer    
Rabin Man Shakya    State    Oregon    State Director/Officer    
Manoj Kansakar    State    Oregon    State Director/Officer    
Ramesh Kumar Bhandari    State    Oregon    State Director/Officer    
Sita Kumari Rai    State    Oregon    State Director/Officer    
Srijana Sthapit    State    Oregon    State Director/Officer    
Surya Thapa Chhetri    State    Oregon    State Director/Officer    

Texas

Dinesh Sharma    State    Texas    State President    Election
Uttam Lamichhane    State    Texas    State President    Election
Santosh Kumar Bista    State    Texas    State Vice President    Election
Pradip Timsina    State    Texas    State Vice President    Election
Ram Kumar Mahato    State    Texas    State Secretary    
Kishor Pandit    State    Texas    State Treasurer    
Sanjeev Parajuli Sharma    State    Texas    State Youth Coordinator    Election
Jyoti K Panday    State    Texas    State Youth Coordinator    Election
Divya KC Oli    State    Texas    State Women Coordinator    Won/Unopposed
Binod Kuikel    State    Texas    State Engineer Director    Won/Unopposed
Anil Ojha    State    Texas    State Business Development Director    Won/Unopposed
Bharat Devkota    State    Texas    State Computer Science Director    Election
Binod Shrestha    State    Texas    State Computer Science Director    Election
Krishna P Poudel    State    Texas    State Education Director    Won/Unopposed
Suresh Basyal    State    Texas    State Business Development Director    Won/Unopposed

Virginia

Mukti N Dawadi    State    Virginia    State President    Won/Unopposed
Govinda Subedi    State    Virginia    State Vice President    Won/Unopposed
Krishna Bhandari    State    Virginia    State Secretary    Won/Unopposed
0 Janak Adhikari    State    Virginia    State Treasurer    Won/Unopposed
0 Muna Bhandari    State    Virginia    State Youth Coordinator    Won/Unopposed
0 Sakuntala Adhikari    State    Virginia    State Women Coordinator    Won/Unopposed
0 Shiva Raj Subedi    State    Virginia    State Engineer Director    Won/Unopposed
0 Bhagawan Shrestha    State    Virginia    State Physician Director    Won/Unopposed
0 Madhawa Sharma    State    Virginia    State Business Development Director    Won/Unopposed

Compiled for www.USnepalOnline.com, Source: www.nrnnccusa.org. यो तालिका साभार गर्दा श्रोत युएसनेपालअनलाईन डट कम खुलाउनु होला ।

Read NRN USA related news:

-http://usnepalonline.com/nrnusa/

-एनआरएन अमेरिकाको आरोह-अबरोह: यसरी जन्मियो एनआरएन अमेरिका

-एनआरएन अमेरिका (NRN USA) को सदस्यता ११ हजार ९८८: बिश्वमै सभैभन्दा धेरै एनाआरएन सदस्य भएको देश बन्यो अमेरिका

NRN USA Candidates e-posters 2015:












































Article Index
लौ चिनौं एनआरएन अमेरिकाको ३० पदकालागि ७३ अनुहार, आईसिसी पदका ७ उम्मेद्वार अयोग्य ठहर, घोषणापत्र र प्रचार सामग्री कस्ता छन् ? अप्रिल १६-२० तारिख बिच अनलाईन मतदान हुँदै
NRN USA Candidates e-posters 2015: Part-I
NRN USA Candidates e-posters 2015: Part-II
NRN USA Candidates e-posters 2015: Part-III
NRN USA Candidates e-posters 2015: Part-III
All Pages
Page 1 of 5

Article Index
लौ चिनौं एनआरएन अमेरिकाको ३० पदकालागि ७३ अनुहार, आईसिसी पदका ७ उम्मेद्वार अयोग्य ठहर, घोषणापत्र र प्रचार सामग्री कस्ता छन् ? अप्रिल १६-२० तारिख बिच अनलाईन मतदान हुँदै
NRN USA Candidates e-posters 2015: Part-I
NRN USA Candidates e-posters 2015: Part-II
NRN USA Candidates e-posters 2015: Part-III
NRN USA Candidates e-posters 2015: Part-III
All Pages
Page 2 of 5


















































 

 




































































 

 











































































 

 
































































































Article Index
लौ चिनौं एनआरएन अमेरिकाको ३० पदकालागि ७३ अनुहार, आईसिसी पदका ७ उम्मेद्वार अयोग्य ठहर, घोषणापत्र र प्रचार सामग्री कस्ता छन् ? अप्रिल १६-२० तारिख बिच अनलाईन मतदान हुँदै
NRN USA Candidates e-posters 2015: Part-I
NRN USA Candidates e-posters 2015: Part-II
NRN USA Candidates e-posters 2015: Part-III
NRN USA Candidates e-posters 2015: Part-III
All Pages
Page 5 of 5

Comments

Please login to post comments or replies.
 

Be the first to know

Member Login





OUR COMMITMENT

USNepalOnline.Com is a New York-based popular community news portal dedicated to the Nepalese community in New York and around the world. We bring news and views from Nepal and from the Nepalese Diaspora. We are committed to providing a wide array of international features relating to Nepalese politics, people, lives, culture and so on. Our dedicated editors, representatives, and contributors in New York, Nepal and from elsewhere work to bring Nepal and the Nepalese into the cyber-world as it happens. We operate as a primary news source that touches the lives of the Nepalese community in ways that matter most to our readers. Our mission is to provide quality news and educational resources about Nepalese culture and its people within and beyond the Nepalese-American community.